Titulinis/Paslaugos/Krovinių gabenimas jūra

Mes teikiame lanksčias ir patikimas jūrų krovinių gabenimo paslaugas, glaudžiai bendradarbiaudami su patikimais tiekėjais, kad patenkintume specifinius klientų poreikius. Mūsų jūrinio krovinių gabenimo paslaugos apima įvairius tarptautinio jūrų transporto variantus, pritaikytus unikaliems kiekvieno verslo tikslams pasiekti.

Didžiuojamės savo, kaip patikimo ir patikimo pramonės partnerio, reputacija. Dirbame tik su patikimais tiekėjais, siekdami užtikrinti, kad Jūsų krovinys saugiai ir laiku pasiektų paskirties vietą.

Visapusiškos krovinių ekspedijavimo paslaugos

Siūlome įvairias krovinių ekspedijavimo paslaugas, įskaitant:

  • Konteinerių pristatymas į/iš jūrų uosto;
  • Pilnų konteinerių gabenimas (FCL) – standartiniais bei paaukštintais 20, 40 pėdų konteineriais, taip pat šaldomais bei specialiaisiais konteineriais;
  • Dalinių kroviniu gabenimas konteineriu (LCL) – skirtingų užsakovų kroviniai komplektuojami viename konteineryje;
  • Dokumentų rengimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugos;
  • Pristatymas nuo durų iki durų;
  • Multimodaliniai pervežimai.

Saugus ir patikimas transportavimas

Esant poreikiui organizuojame ir multimodalinius pervežimus, derindami įvairias transporto rūšis, tokias kaip jūra, oru, geležinkeliu, keliais. Jūsų krovinys bus patikimose rankose nuo pakrovimo momento iki pristatymo.

Mūsų paslaugos

Kitos mūsų siūlomos paslaugos

Krovinių gabenimas keliais

Siūlome patikima krovinių gabenimo kelių transportu paslaugas, užtikrinant savalaikį Jūsų krovinio pristatymą į paskirties vietą.

Muitinės tarpininkas

Pasirūpinsime muitinės dokumentų pildymų, muito mokesčių ir kitokiomis procedūromis, kad jūsų krovinių importas ir eksportas būtų sklandus.

Krovinių gabenimas oru

Organizuojame krovinių gabenima oro transportu – greičiausiu ir saugiausiu krovinių gabenimo būdu.