Titulinis/Apie mus

UAB „Multitransas“ – pirmaujanti konteinerių gabenimo ir krovinių ekspedijavimo įmonė, įkurta 2007 metais. Nepaisant gana trumpo veiklos laikotarpio, įmonė greitai įgijo vienos geriausių Baltijos šalyse įmonių reputaciją. Mūsų tikslas – suprasti ir patenkinti mūsų klientų transportavimo poreikius kokybės, kainos ir transportavimo laiko atžvilgiu.

Didžiuojamės būdami strateginiu tarptautinės transporto paslaugų kompanijos Multitrans AG partneriu. Ši partnerystė leidžia pasiūlyti mūsų klientams dar platesnį paslaugų spektrą ir prieigą prie pasaulinio partnerių ir dukterinių įmonių tinklo. Multitrans AG turi dukterines įmones Kazachstane, Irane, Uzbekistane, Čekijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, taip pat didelį partnerių ir atstovų tinklą beveik visose Europos ir Azijos šalyse. Šis platus tinklas leidžia mūsų klientams pasiūlyti geriausius logistikos sprendimus, pritaikytus jų specifiniams poreikiams ir poreikiams. Su Multitrans AG ir jos partnerių palaikymu galime pasiūlyti aukštos kokybės ir konkurencingas paslaugas, išlaikydami aukščiausius kompetencijos standartus.

Esame užmezgę stabilius sutartinius santykius su pirmaujančiomis organizacijomis visame pasaulyje, todėl galime teikti visas ekspedijavimo paslaugas visame Baltijos regione, NVS, Europoje ir Azijoje. Turėdami savo kompetenciją, bendravimą ir platų paslaugų spektrą, savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus ir konkurencingus logistikos sprendimus. Mūsų patyrusių specialistų komanda yra pasiryžusi užtikrinti, kad Jūsų krovinys į paskirties vietą pasiektų saugiai, laiku ir nepriekaištingos būklės.

Mūsų visa apimantys logistikos sprendimai svyruoja nuo gamybos iki galutinio vartotojo, todėl galite užtikrintai vystiti savo verslą, o transportavimą ir sandėliavimą palikdami mums kaip patikimam partneriui. Esame pasiryžę pranokti savo klientų lūkesčius ir būti geriausiu logistikos partneriu.